Tarihçe

60’lı yılların başından buyana iş hayatını sürdürmekte olan Uysal, 1989 yılından itibaren “Conifer” ticari markasıyla, hemen hemen tüm sektörler için sızdırmazlık elemanları ve contalar üretmektedir.

Aynı zamanda 2005 yılında kurduğumuz metal sac işleme bölümümüz, müşterilerimizin sac kesme, bükme ve şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sektörlerle ilgili ihtiyaçları göz önünde tutarak oluşturduğumuz ürün seçeneklerimiz, müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktan başka, en yüksek verimliliği ve fiyat tasarrufunu amaçlamaktadır.

Kuruluş Hikâyemiz ve Kurucumuz

Uysal, Savaşkan ailesi tarafından 1959 yılında Ankara Büyük Sanayi’de kuruldu.

Bizler için, sanayileşmenin yeni yeni başladığı yıllarda Başkent’te üretime dayalı ticarete girmek, çok önemli bir fırsattı.

Ülkemizin başlıca sanayi kuruluşları ile ticaret yapmak, çok değerli birikim ve tecrübelere sahip olmaktan başka, üretimin öneminin de farkına varmamızı sağladı.

Değişen şartlar ve ihtiyaçlar karşısında kendimizi yenileme ve piyasa şartlrtına ayak uydurma gayemiz, bizi üretime teşvik etti.

Vizyon ve Misyon

Uysal olarak, çalıştığımız tüm alanlarda, ülkemize ve uluslararası pazarlara en uygun ve etkin teknolojileri takip ederek kullanıcıların hizmetine sunmak.

Bunu yaparken, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerlerimiz ışığında, kaliteyi ön planda tutarak üretim ve satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Müşterilerimizin mevcut ve değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmet ağımıza kattığımız dünyanın önde gelen firmaları çözüm ortaklarımızdır.

Değerlerimiz

Prensiplerimizin ana unsuru olan karşılıklı güven ilkesi, şirket içi , müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde, işbirliğinin ana temelini oluşturmaktadır.

Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak, her konuda birlikte yeni çözümler üretiriz.

AR-GE

Üretim yaptığımız tüm iş dallarında, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı, müşterilerimize fayda sağlayacak doğrultuda, şekillendirmekteyiz.

Teknik kadromuz, konusunda küresel tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 

Kariyer

Uysal insan kaynakları adil, şeffaf, söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer yaratarak Uysal'ın geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı bir işgücü politikası sergiler.

Kalite Politikamız

Uysal A.Ş. bulunduğu üretim alanlarında, sürekli yeniliklerle, küresel pazarlardaki rekabet gücünü en üst düzeye çıkarmak amacıyla, kaliteli üretim yapmayı en önemli ilke olarak kabul etmiştir.

Küresel rekabete açık kaliteye ulaşmanın en vazgeçilmez öğesi olan nitelikli insan kaynağımız, bu amacımıza özveriyle hizmet etmektedir.