60’lı yılların başından buyana iş hayatını sürdürmekte olan Uysal, 1989 yılından itibaren “Confier” ticari markasıyla, hemen hemen tüm sektörler için sızdırmazlık elemanları ve contalar üretmektedir. 

Aynı zamanda 2005 yılında kurduğumuz metal sac işleme bölümümüz, müşterilerimizin sac kesme, bükme ve şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sektörlerle ilgili ihtiyaçları göz önünde tutarak oluşturduğumuz ürün seçeneklerimiz, müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktan başka, en yüksek verimliliği ve fiyat tasarrufunu amaçlamaktadır.

ISO 9001-2015 kalite belgemiz, üretimimizi tarafsız bir kalite anlayışı ile denetlerken, firmamızın iddialı olduğu tüm alanlarda faaliyetlerimizin her geçen gün ilerlemekte olduğunun göstergesidir. Araştırma ve geliştirme yaklaşımımız, küresel pazardaki rekabet gücümüzü en üst düzeye çıkartmak amacıyla müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve nitelikli insan kaynağımızla bir arada çözümler bulmayı hedeflemektedir. 

Her geçen gün kendini yenileyen iş süreçlerimiz, yerel ve küresel piyasalardaki müşterilerimizin her alanda memnuniyetlerini ileri götürürken, toplumsal sorumluluğumuzu da göz ardı etmemektedir.