Üretim yaptığımız tüm iş dallarında, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı, müşterilerimize fayda sağlayacak doğrultuda, şekillendirmekteyiz.Teknik kadromuz, konusunda küresel tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Ar-Ge konularına hakim, dinamik mühendislerimiz, yenilikleri çekinmeden uygulamaktadır. Üst yönetimimiz, sadece üretimde değil, tedarik ve satışta da, dünyada kabul görmüş en yüksek teknik yeterliliği uygulamakta kararlıdır.

Sızdırmazlık ürünleri Araştırma-Geliştirme

Firmamız, kullanılan tüm sızdırmazlık hammaddelerinin üreticileri ile temas halinde olup, kullanıma sunulan her türlü yeni ürünün, müşterilerimizin ihtiyacını karşılamasını sağlamakta ve değişken teknolojileri takip etmektedir.

Bundan başka, üretim aşamalarını iyileştirmek için, yeni makine ve teçhizat alanlarındaki gelişmeler de takip edilmektedir. Bünyemizde bulunan kalıp üretim atölyesi teknolojik ihtiyaçları karşılamak amacıyla, sürekli güncel tutulmaktadır.

Sac İşleme Ürünleri Araştırma-Geliştirme

Yüksek teknolojiyi yakından takip ettiğimiz sac işleme bölümümüz, en yeni cad/cam programlarının en yeni sürümlerini kullanmakta ve plakadan faydalanma oranını her geçen gün, müşterilerimizin lehine yükseltmektedir.

Bünyemize kattığımız yeni makine ve teçhizat, enerji, malzeme ve işçilik tasarrufu sağlayarak maliyet avantajı sunmaktadır. Bu işlemlerin tamamında, en önemli unsurlardan biri olan çevre duyarlılığını da en üst düzeyde tutarak, tüm işlem ve ürünlerde çevresel etkiyi dikkate almaktayız.