Flanş Contalar

Asbestsiz contalık levhalar, NBR, silikon ve benzeri lastik, PTFE (Teflon) plastiklerden istenen teknik şartlara uygun dünyada yaygın DIN, ANSI, JIS ve benzeri standartlarda flanş contaları.

Spiral Sarım Contalar

Spiral Sarım Contalar yarı metalik, spiral olarak sarılmış v-şekilli paslanmaz çelik şerit ve grafit veya PTFE (Teflon) gibi metalik olmayan bir dolgu malzemesinden oluşturulmuş, yüksek hararet ve basınca dayanıklı sızdırmazlık elemanlarıdır. DIN, ANSI, JIS gibi kabul görmüş standartlarda ve özel ölçülerde üretilmektedir.

O-Ringler (O-Halkaları)

Statik sızdırmazlık amacıyla değişik alanlarda kullanılan NBR, FKM (Viton), PTFE (Teflon), VMQ (Silicone) malzemelerden mamul O-ringler

Rakor contaları

Asbestsiz contalık levhalar, NBR, silikon ve benzeri lastik, PE-PP-PTFE (Teflon) gibi plastiklerden istenen teknik şartlara uygun dünyada yaygın DIN, ANSI, JIS ve benzeri standartlarda rakor contaları.

Tabak yayları

Pompa ve valflerde kullanılan paslanmaz çelikten mamul disk tabak yayları

U-Bolt kelepçeler için PTFE (Teflon) şeritler.

PTFE (Teflon) stripes for U-Bolt clamps.

Özel Üretim Contalar

Sektör ihtiyaçları doğrultusunda, asbestsiz contalık levhalar, NBR, FKM, Silikon, EPDM ve benzeri lastik, PE-PP-PTFE (Teflon) gibi plastiklerden üretilen contalar.

Özel üretim lastik parçalar

NBR, HNBR, CR, VMQ (Silikon), FVMQ (Floro-silikon), FKM (Viton), EPDM çeşit elastomerlerden mamul lastik parçalar.